DSMclub.lv piedāvā šīs sezonas pirmo un vienīgo pasācienu.
Nepalaid garām iespēju iepazīt virtuālos domubiedrus šā gada 17. un 18. novembrī DSMclub.lv rīkotajā pasākumā! Tas tev dod iespēju atrādīt savu padarīto darbu līdzīgi domājošiem un smelties jaunas idejas vai iedvesmu un galu galā gūt gandarijumu par padarīto! Pasākuma norise ir ieplānota no sestdienas uz svētdienu, tad kad vairumam cilvēku ir brīvs. Arī informācija par pasākumu tiek publicēta ļoti priekšlaicīgi, tātad tie kas tiešām gribēs radīs iespēju uz šo pasākumu ierasties! Atrunas netiek uzklausītas!

[ Read more... ]
Monday 15 October 2012 - 16:55:49 | comment(s): 3
Auto pārbūve ar pareizu attieksmi dublis #2
Šis ir turpinājums no 2008. gada Dukes raksta par kādu USA pilsoni kurš 2007. gadā iegādājās 97 gada GSX Eclipsi, lai to modificētu lietošanai pa ielu un trasi. Šis cilvēks šai lietai ir piegājis ļoti nopietni un pamatīgi, kas redzams apskatot projekta bildes...
Projekta ilgums sākotnēji tika plānots uz trīs gadiem proti līdz 2010. gadam, kad tam vaidzēja būt pabeigtam, taču kā jau dzīvē notiek, ne vienmēr iecerētais ir izdarāms realitātē, tad nu šis nav izņēmums. Pateicoties sniegputeņiem, laika un naudas trūkumam - projekts līdz 2011. gada vidum vēl nav pabeigts, kamdēļ tieši līdz šim datumam, tamdēļ, ka tā pašlaik ir pēdējā ziņa no šī DSMista virtuālajā vidē.
Pēc pēdējām sarunām par projektu ir pienācis laiks ķerties klāt elektronikas instalēšanai, jo auto pa lielam ar titāna skrūvēm piekarē jau stāv pats uz saviem riteņiem. Arī motors ar modificēto karteri jau ir iekšā...
Iespējams, ka līdz šai dienai, jau ir ieinstalēta elektronika un vēl daudz kas sadarīts, taču kamēr no viņa nav ziņu varam tikai minēt un apskatīt to, kas jau ir paveikts.

[ Read more... ]
Tuesday 10 January 2012 - 22:59:43 | comment(s): 4
Go to page   <<        >>  
Render time: 0.5451 sec, 0.4745 of that for queries.