Auto pārbūve ar pareizu attieksmi dublis #2
Šis ir turpinājums no 2008. gada Dukes raksta par kādu USA pilsoni kurš 2007. gadā iegādājās 97 gada GSX Eclipsi, lai to modificētu lietošanai pa ielu un trasi. Šis cilvēks šai lietai ir piegājis ļoti nopietni un pamatīgi, kas redzams apskatot projekta bildes...
Projekta ilgums sākotnēji tika plānots uz trīs gadiem proti līdz 2010. gadam, kad tam vaidzēja būt pabeigtam, taču kā jau dzīvē notiek, ne vienmēr iecerētais ir izdarāms realitātē, tad nu šis nav izņēmums. Pateicoties sniegputeņiem, laika un naudas trūkumam - projekts līdz 2011. gada vidum vēl nav pabeigts, kamdēļ tieši līdz šim datumam, tamdēļ, ka tā pašlaik ir pēdējā ziņa no šī DSMista virtuālajā vidē.
Pēc pēdējām sarunām par projektu ir pienācis laiks ķerties klāt elektronikas instalēšanai, jo auto pa lielam ar titāna skrūvēm piekarē jau stāv pats uz saviem riteņiem. Arī motors ar modificēto karteri jau ir iekšā...
Iespējams, ka līdz šai dienai, jau ir ieinstalēta elektronika un vēl daudz kas sadarīts, taču kamēr no viņa nav ziņu varam tikai minēt un apskatīt to, kas jau ir paveikts.

[ Read more... ]
Tuesday 10 January 2012 - 22:59:43 | comment(s): 4
Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums SIAULIAI 08.10.2011

Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums SIAULIAI 08.10.2011 Tātad acīgākie jau pamanīja, ka Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums ir paredzēts šā gada 8. oktobrī Šauļos...
Par cik šāds pasākums ir apmeklēts jau iepriekš un ir atzīts par labu esam, ir nolemts to apmeklēt arī šogad. Sezonas noslēgums notiks 2 daļās:
1. daļa ietver pulcēšanos Lietuvā 13:00, pēc kuras tālāk ceļš ved uz kartodromu, kurā notiks trekam līdzīgas sacensības starp pasākuma dalībniekiem vai precīzāk viņu automašīnām! Lai maksimāli izvairītos no savstarpēja braucēju kontakta vienlaicīgi trasē ir 2 automašīnas un katra savā trases galā! Labākie tiks arī apbalvoti! DSMclub.lv un Mitsubishiclub.lv biedriem dalība šajā pasākuma daļā no kaimiņu puses par brīvu!
2. daļa jeb afterparty sevī ietver kopīgu braucienu no kartodroma līdz viesu namam, kur paredzēta pasākuma neoficiālā daļa līdz nākamās dienas rītam! Šajā daļā piedalās tikai tie dalībnieki, kuri pieteikušies iepriekš un veikuši dalības maksu!
Sīkāka informācija un pieteikšanās forumā - spiežot šeit...


Sunday 25 September 2011 - 20:20:12 | comment(s): 0
Go to page   <<        >>  
Render time: 1.7222 sec, 0.6898 of that for queries.