Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums SIAULIAI 08.10.2011

Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums SIAULIAI 08.10.2011 Tātad acīgākie jau pamanīja, ka Lietuvas Mitsubishi kluba sezonas noslēgums ir paredzēts šā gada 8. oktobrī Šauļos...
Par cik šāds pasākums ir apmeklēts jau iepriekš un ir atzīts par labu esam, ir nolemts to apmeklēt arī šogad. Sezonas noslēgums notiks 2 daļās:
1. daļa ietver pulcēšanos Lietuvā 13:00, pēc kuras tālāk ceļš ved uz kartodromu, kurā notiks trekam līdzīgas sacensības starp pasākuma dalībniekiem vai precīzāk viņu automašīnām! Lai maksimāli izvairītos no savstarpēja braucēju kontakta vienlaicīgi trasē ir 2 automašīnas un katra savā trases galā! Labākie tiks arī apbalvoti! DSMclub.lv un Mitsubishiclub.lv biedriem dalība šajā pasākuma daļā no kaimiņu puses par brīvu!
2. daļa jeb afterparty sevī ietver kopīgu braucienu no kartodroma līdz viesu namam, kur paredzēta pasākuma neoficiālā daļa līdz nākamās dienas rītam! Šajā daļā piedalās tikai tie dalībnieki, kuri pieteikušies iepriekš un veikuši dalības maksu!
Sīkāka informācija un pieteikšanās forumā - spiežot šeit...


Sunday 25 September 2011 - 20:20:12 | comment(s): 0
Mitsukistu draudzīgais brauciens uz Ventspili 13.08.-14.08.

Tusiņš uz VentspiliTātad 13.08.-14.08. Mitsubishiclub.lv rīko pasākumu uz Ventspili.
Par cik mēs paši nevaram vai negribam uzrīkot savu pasākumu ir iespēja pievienoties šim pasākumam!

Pasākums sevī ietver braucienu uz Ventspili, kur būs iespēja apskatīt un izbaudīt interesantākās lietas un vietas ko piedāvā šī pilsēta. Tai skaitā izbraucienu ar kuģīti, mola apmeklējums un iespējams arī mazais bānītis. Pasākuma otrā daļa vai ballīte ir paredzēta Ventspils Piejūras kempingā. Nakšņošana paredzēta teltīs. Par namiņu īri var aizmirst, jo tie visi jau labu laiku kā aizlienēti. Kopējais brauciena garums 400+km. Izmaksas kempingā aptuveni telts vieta 3Ls, no cilvēka 3Ls, auto iebraukšana kempinga teritorijā 2Ls, tātad aptuveni varat sarēķināt cik tas iznāk... Kuģitis laikam 1Ls, par bānīti ar kautkur tā pat un pa lielam tad paliek tik cik ēdamais un dzeramais... Sīkāk par šo pasākumu lasat šeit - www.mitsubishiclub.lv
P.S. Interesenti dalību var pieteikt pie manis vai personīgi norādītajā formumā...
P.S.S. 01.08.2011. plkst. 19:00 @ Riga plaza stāvvietas augšējais stāvs paredzēts meets par šo tēmu, interesenti welcome!


Tuesday 26 July 2011 - 21:58:14 | comment(s): 0
JAPMEET 2011

Japāņu Auto Klubs piedāvā

Saiets japāņu sporta auto, tūninga auto un restaurēto auto entuziastiem! 2011.gada 30.jūlijā, ierašanās no plkst 13:00, aktivitāšu laiks 14:00-19:00. Pasākuma norises vieta - sporta komplekss "333" (Sila Priedes, Ropaži).

Jau otro gadu Latvijā pulcēsim japāņu auto, to īpašniekus un cienītājus! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, tūninga autoservisu projektus, kā arī japāņu auto dīleru jaunākos auto.

Dienas gaitā “333” kartingu trasē notiks treniņi vairākās disciplīnās, kur būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, salīdzināt savas auto vadīšanas spējas ar citiem japāņu auto entuziastiem. Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīca un būs muzikālais pavadījums no dīdžejiem un vairāki šovi.

JapMeet ir foršs tusiņš, kur apskatīt interesantus auto, pabraukāties trasē, un vienkārši atpūsties ar draugiem un līdzīgi domājošiem brīvā un vasarīgā atmosfērā!
Sunday 10 July 2011 - 15:05:00 | comment(s): 0
Go to page   <<        >>  
Render time: 1.9541 sec, 1.8699 of that for queries.