DSMclub.lv piedāvā šīs sezonas pirmo un vienīgo pasācienu.
Nepalaid garām iespēju iepazīt virtuālos domubiedrus šā gada 17. un 18. novembrī DSMclub.lv rīkotajā pasākumā! Tas tev dod iespēju atrādīt savu padarīto darbu līdzīgi domājošiem un smelties jaunas idejas vai iedvesmu un galu galā gūt gandarijumu par padarīto! Pasākuma norise ir ieplānota no sestdienas uz svētdienu, tad kad vairumam cilvēku ir brīvs. Arī informācija par pasākumu tiek publicēta ļoti priekšlaicīgi, tātad tie kas tiešām gribēs radīs iespēju uz šo pasākumu ierasties! Atrunas netiek uzklausītas!

Pasākuma plānā: bija doma iekļaut 333 trasi, taču pēc pašreizējās informācijas šajā laikā trasi ir rezervējuši vaz useri! Tātad pašlaik publiski varam risināt jautājumu ar to ko pasākt līdz pasākuma otrajai daļai, vai nu tas ir kāds alternatīvs risinājums 333 vai tas tikpat labi var būt jebkas cits, kartings, peintbols, muzejs, parks vai jebkura cita aktīva vai neaktīva atpūta!

Pasākuma otrā daļa: norisināsies Murjāņos (pa ceļam uz siguldu). Tas gan nenotiks mūsu tradicionālajā atpūtas vietā, jo šis viesunams savus pakalpojumus diemžēl vairs nepiedāvā. Taču turpat līdzās ir kāda cita atpūtas vieta - www.saulgozi.viss.lv Kas un kā tur ir paši varat apskatīt norādītajā saitē!

Izmaksas: provizoriski 10-20Ls no personas, tas protams stipri atkarīgs no kopējiem izdevumiem, kurus iespaido dalībnieku skaits, tamdēļ sekojam forumā informācijai un ziņojam tur par savu dalību! Ir protams iespēja apmeklēt tikai pasākuma pirmo daļu vai pasākuma otro daļu, taču par to arī diskutējam šeit!Monday 15 October 2012 - 16:55:49 | comment(s): 3
Render time: 0.5557 sec, 0.5134 of that for queries.