DSM Club Latvia piedalīsies izstādē “AUTO 2016”
Aizsākot savu 12 sezonu, DSM Club Latvia šogad pēc ilgāka pārtraukuma piedalīsies izstādes “AUTO 2016” auto tūninga šovā “Auto Exotica”. “Klubs ir ar vēsturi, tāpēc jau sen runa vairs nav par pašām automašīnām. Tā ir kluba dzīve kopīgi domājot par projektiem galvenokārt auto jomā, bet ne tikai. Aptuveni to centīsimies arī izrādīt, veidojot stendu auto kluba garāžas jeb Club House stilā”, stāsta kluba valdes loceklis un galvenais dizaina mākslinieks Māris. Klubs aicina katru DSM īpašnieku un interesentu nākt un iepazīties ar mums izstādē.

Starptautiskā autoindustrijas izstāde “AUTO 2016” notiks no 15. līdz 17. aprīlim. Izstāde jau tradicionāli zem viena jumta apvienos četras tematiskās sadaļas:
  • - jauno automobiļu izstādi-gadatirgu “Auto”;
    - komerctransporta un speciālās tehnikas sadaļu “Transporta tehnika”;
    - auto piederumu, apkopes līdzekļu, servisa aprīkojuma un iekārtu izstādi “Auto Mehānika”;
    - auto tūninga šovu “Auto Exotica”.


Apmeklējot izstādi-šovu “AutoExotica 2016”, varēs iegūt jaunu informāciju par aktuālajām tendencēm auto tūninga jomā un smelties idejas jauniem tūninga projektiem. Apmeklētāji varēs apskatīt un izpētīt gan redzētus, gan vēl Latvijā nebijušus ielas un sporta auto, retus un ekskluzīvus auto, kā arī, protams, patusēt jautrā atmosfērā kopā ar domubiedriem un citiem auto entuziastiem.

DSM - šie trīs burti tiek atšifrēti kā Diamond Star Motors un tā ir rūpnīca, kurā tika ražoti galvenokārt Mitsubishi Eclipse, Eagle Talon, un Plymouth Laser, kas pēc savas uzbūves un koncepcijas ir identiski auto ar dažādiem brendiem.

Auto Exotica – jaudīgi auto, maksimāls tūnings, sporta automašīnas, retas un Latvijā vēl neredzētas automašīnas, auto audio, auto klubu tusiņš, skaistas meitenes, DJ un party atmosfēra! Nepalaid to garām!

VIETA
Starptautiskais izstāžu centrs
Ķīpsalas iela 8, Rīga, Latvija
[link]

IZSTĀDES DARBA LAIKS
15. aprīlī 10.00–19.00
16. aprīlī 10.00–19.00
17. aprīlī 10.00–17.00

IEEJAS BIĻEŠU CENAS*
Pieaugušajiem – EUR 6,00
Pensionāriem, studentiem, skolēniem – EUR 4,00
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!
Ģimenes biļete - (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 14,00
*- biļete derīga visu izstāžu centrā notiekošo pasākumu apmeklējumam
Autostāvvieta – EUR 4.00


Wednesday 23 March 2016 - 11:32:28 | comment(s): 0
Render time: 0.6600 sec, 0.5858 of that for queries.